Hakkımızda

ATP Spor Kulübü

Atletik Teknik Performans Spor Kulübü olarak amacımız; programlı bir şekilde spor yapma bilinceyle yetişen ve takım ruhu kazandırılan bireylerin sosyalleşmesine katkı sağlamak ve performans düzeyinde spor yapmalarını sağlamaktır.

Kulübümüz basketbol, voleybol ve atletizm branşlarında çalışmalarını yürütmektedir. Takımlarımız ilgili federasyonların düzenlediği resmi liglerde mücadele ederken küçük yaş gruplarındaki sporcularımız temel eğitimlerini alarak sporla tanışırlar. Temel eğitimlerinin yanı sıra eğlenceli vakit geçirirler. Bu sayede küçük yaştan itibaren sporu severek spor yapma bilinciye yetişen birer birey olmaları sağlanır.

Misyon

Atletik Teknik Performans Spor Kulübü’nün misyonu, gençlerimizi hem sportif hem kültürel alanda geliştirerek geleceğetaşımak; öz güveni gelişmiş, sorumluluk alan,  yeteneklerini ve aklını kullanabilen, kötü alışkanlıklardan uzak, ahlaki olgunluğa erişmiş başarılı sporcular yetiştirerek Türk ve Dünya sporunakazandırmaktır.

Kulübümüz çeşitli branşlarda yarışmacı olarak mücadele etmeyi, sporcular yetiştirmeyi ve bireylerin sosyalleşmesine yardımcı olmayı amaçlar.6-17 yaş arasındaki bireyler kulübümüz bünyesinde spor yapabilmektedir.

Vizyon

Atletik Teknik Performans Spor Kulübü olarak çalışmalarımız aralıksız şekilde devam edecektir.İlerleyenzamanlarda A Takım seviyesinde de mücadele edecek olan kulübümüz ‘sporcu yetiştirme’ felsefesinden ödün vermeyecektir.

Diğer spor branşlarının da aktif hale gelmesiyle organizasyonumuz daha da büyüyerek ‘Spor Kulübü’ tanımlamasına uygun şekilde yoluna devam edecektir.